Odkryj drukarki biurowe przyjazne użytkownikom


W pełni funkcjonalne systemy biurowe wcale nie muszą być skomplikowane w użyciu.
Develop rozumie, że pracownicy biurowi chcą po prostu wykorzystywać urządzenia to drukowania, kopiowania, faksowania albo skanowania bez konieczności przeczytania instrukcji obsługi.
Z tą myślą powstały drukarki np. kolorowe ineo+224e, 284e czy 364e – systemy biurowe, które mogą być obsługiwane w podobny sposób jak smartphony czy tablety i dostosowane do nawyków pracy danego użytkownika.
Panel dotykowy w urządzeniach ineo+ jest bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze. Będzie to miłe odkrycie zwłaszcza dla użytkowników smartphonów czy tabletów. Ekran można dostosować do swoich potrzeb i tym samym zaoszczędzić czas oraz zwiększyć efektywność przetwarzania dokumentów w firmie.


Funkcjonalność ekranu dotykowego

Intuicyjna koncepcja obsługi ineo + 224e, 284e, 364e staje się od razu widoczna, jak tylko uruchomi się uchylny 9-calowy ekran dotykowy. Prawie wszyscy swobodnie posługujemy się smartphonami i tabletami, a teraz swobodnie będziemy mogli obsługiwać drukarki marki Develop, bo zasada ekranu wielodotykowego została tutaj z powodzeniem zaimplementowana.
Użytkownik znajdzie tu znane funkcje, jak przesunięcie palcem, przeciągnięcie i upuszczenie oraz zwężanie/rozciąganie. Dodatkowo zastosowano ulepszoną strukturę nawigacji, która pozwoli użytkownikowi zobaczyć wszystkie funkcje za jednym razem i wybrać odpowiednie ustawienia za pomocą zaledwie kilku kliknięć.


Możliwość dostosowywania panelu

Użytkownik może dostosować ekran startowy do swoich indywidualnych wymagań, np. zostawiając na ekranie funkcje często używane, a usuwając te rzadko lub wcale nie potrzebne.


Funkcje ekologiczne

Jednym z najbardziej interesujących funkcji ineo + 224e, 284e, 364e z biznesowego punktu widzenia jest niskie zużycie energii. Urządzenia posiadają różne funkcje oszczędzania energii: bardzo ekonomiczny tryb uśpienia oraz dynamiczny Eco Timer, który dostosowuje aktywnych fazy systemu do jego rzeczywistych okresów pracy. Osiągamy zatem bardzo niskie zużycie energii w przeciętnym użytkowaniu.
Innymi tzw. zielonymi funkcjami są m.in. automatycznie usuwanie pustych stron, aby uniknąć marnotrawstwa papieru, co nie tylko jest korzystne dla środowiska, ale także zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia.


Bardziej efektywne procesy

Ineo + 224e, 284e, 364e przyczyni się do poprawy efektywności obiegu dokumentów poprzez zmniejszenie ilości pracy ręcznej zaangażowanej w codzienne zadania biurowe.
Na przykład, można skanować dokumenty bezpośrednio do programu Word (.docx), Excel (xlsx), PowerPoint (pptx) lub przeszukiwalnego pliku PDF, a tym samym zrezygnować z konieczności ręcznej konwersji plików. Zeskanowane dokumenty mogą być rozdysponowane w różny sposób, np wysłane jako e-mail lub przez przeniesienie do folderu na komputerze lub na serwer FTP.
Z kolei oprogramowania Develop oferują opcje, które pomogą zwiększyć efektywność pracy, jak np.: Document Suite, dzięki któremu nie trzeba już ponownie przepisywać lub odwzorowywać zawartości papierowych dokumentów i plików PDF – automatyczne rozpoznanie tekstu rozwiązuje problem długotrwałego i mozolnego odtwarzania dokumentów. Dodatkowo łatwe tworzenie spersonalizowanych obiegów dokumentów bezpośrednio na urządzeniu wielofunkcyjnym sprawia, że każdy użytkownik będzie posiadać swój indywidualny interfejs użytkownika bez wsparcia działu IT przy wdrożeniu – na wszystkich urządzeniach wielofunkcyjnych Develop ineo.

 

Marka Develop proponuje urządzenia wielofunkcyjne tzw. all in one (wszystko w jednym), które nie tylko są proste w obsłudze, ale rzeczywiście upraszczają proces przetwarzania dokumentów dla użytkowników biurowych.